Facebook marketing tanácsok egy kezdő számára
Be van írva a naptáradba, hogy "marketing a Facebookon", de sosem teszed meg, mert nem tudod, mit kell tenned? Ha igen, akkor jó helyen jársz. Ez a cikk tele van olyan tippekkel, amelyek segítenek sikeresen elindítani a marketingkampányt, hogy a legtöbb ügyfelet vonzzon az időért cserébe.
Csatlakoztasd Facebook-oldaladat másokhoz, akik hajlandóak segíteni neked a hírverésben. Ha a Facebook használatából az ideális eredményeket szeretnél elérni, a kulcs az, hogy őrületesen sokan lájkolják az oldaladat. Ha van valaki az oldaladon, ezt könnyen elérheted.
Minden Facebook-posztodat a vállalkozásodra vagy iparágadra összpontosítsd. Legyenek relevánsak, és tájékoztasd ügyfeleidet és rajongóidat olyan dolgokról, amelyek érdekelnék őket. Ne tegyél csak úgy posztokat anélkül, hogy lenne célod. Az ügyfeleid már így is elég információt kapnak, ezért tedd relevánssá a posztjaidat, hogy kiemelkedjenek a többi közül.
Csatlakoztasd Twitter-fiókját a Facebook-oldaladhoz. Ez segít racionalizálni a posztjaidat mindkét közösségi médiafiókban. Amikor a Twitteren posztolsz, a posztod egyidejűleg a Facebook-oldaladon is megjelenik. Így időt és fáradságot spórolhatsz meg azzal, hogy egy-egy poszt elkészítéséhez mindkét oldalra be kelljen jelentkezned.
Ha egy olyan hozzászólásra válaszolsz, amelyet egy adott felhasználó hagyott, győződj meg róla, hogy a posztodban megjelölöd az illetőt. Azt szeretné elérni, hogy az emberek minél gyakrabban térjenek vissza az oldaladra, és a címkézés remek módja annak, hogy valaki visszatérjen.
Ne feltételezd, hogy a Facebook a legjobb hely vállalkozásod marketingjére. A lakosság egyes szegmensei valójában más oldalakat részesítenek előnyben. Végezz több kutatást a célközönségeddel kapcsolatban, hogy jobb képet kapj arról, mely közösségi hálózatokat használják a legtöbbet, mielőtt elindítanád a kampányodat.
A látogatók követőkké való átalakításának egyik módja, ha elrejtesz néhány tartalmat a látogatók elől. Ha csak a követők láthatják oldalad bizonyos részeit, az arra készteti a látogatókat, hogy követőkké váljanak. Csak a tartalom egy részét rejtsd el, különben elveszíted a SEO-hatásod egy részét.
Próbálj meg a nap folyamán különböző időpontokban posztolni a Facebookra. Ha az a szokásod, hogy minden nap ugyanabban az időpontban posztolsz, nem biztos, hogy vannak jobb időpontok az elköteleződés eléréséhez. Minden célközönség más és más, és ami az egyiknek időzítés szempontjából működik, az a másiknak nem biztos, hogy működik. Próbáld ki, hogy a nap folyamán több időpontban is posztolsz, hogy lásd, mikor a legaktívabb a közönséged.
Ügyelj arra, hogy ne hagyd, hogy az oldalad szellemvárossá váljon. Ha nincs mit posztolnod, menj fel az oldaladra, és válaszolj a felhasználóid hozzászólásaira. Ez azt a benyomást kelti az emberekben, hogy valóban törődsz velük, mint egyénekkel, és fontos számodra a hűségük.
Rendszeresen posztolj állapotfrissítéseket. Ahhoz, hogy az oldaladat lássák, szükséged lesz arra, hogy posztolj dolgokat, például állapotfrissítéseket. Ezeknek az állapotfrissítéseknek relevánsnak kell lenniük a vállalatod szempontjából, és nem véletlenszerű dolgoknak, amelyek a közönségedet nem érdeklik. Próbálj meg legalább minden nap vagy kétnaponta posztolni valamit.
Posztolj rendszeresen tartalmat. Azokról a vállalkozásokról, amelyek egyáltalán nem frissítik a Facebookot, néha azt feltételezik, hogy zsugorodnak vagy megszűntek. Azokat a vállalkozásokat, amelyek ritkán posztolnak, felületesnek vagy túl lazának tartják. Próbálj meg hetente néhányszor posztolni, hogy friss maradjon az emberek emlékezetében anélkül, hogy minden egyes nap ott lennél.
Vedd elő a naptárat, és írd be a naptárba a tippeket, amelyeket az imént együtt átnéztünk. Mivel van néhány konkrét tennivalód, már csak el kell kezdened csinálni őket. Végezz el egyet ezek közül a tevékenységek közül minden alkalommal, amikor bekapcsolod a számítógépedet, és hamarosan több ügyfeled lesz, mint amennyivel tudsz mit kezdeni.
temetkezés, temetési segély, hamvasztás, szórás, urna, koporsó, Ravatalozó
temetkezés, temetési segély, hamvasztás, szórás, urna, koporsó, Ravatalozó
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.